środa, 10 listopada 2010

Constantly Thinking About You ...Even Though You're With Another Girl

czyli dwa klipy, które dzieli wprawdzie 3 lata, ale łączy motyw samotności (wymuszonej lub z wyboru), latanie, nostalgiczny klimat oraz świetna muzyka artysty o pseudonimie Trentemøller:Trentemøller feat. Josephine Philip - ... Even Though You're With Another Girl z albumu: "Into The Great Wide Yonder" (2010)
Reżyser: Adam Hashemi
Zdjęcia: Lasse Frank
Edycja: Morten Giese
Scenografia: Anja Wessel
Produkcja: Bacon
Rok:2010
YouTube link
(więcej)


Teledysk poniżej poświęcony został pamięci Łajki - pierwszego psa w kosmosie, którego imię zapisało się nie tylko w kronikach podbojów przestrzeni międzyplanetarnej lecz również w różnych tekstach kultury popularnej (komiksy, piosenki, teledyski, graffiti, itp...). Nawet postawiono na jego cześć 2-metrowy pomnik w Moskwie... Pies ponoć naprawdę nazywał się Kudryavka (Kędziorek) a jego pierwsza podróż kosmiczna 3 Listopada 1957 roku, okazała się ostatnią. Wideoklip powstał w pięćdziesiątą rocznicę tego wydarzenia.Trentemøller feat. Ane Trolle - Moan (vocal remix radio edit)
Reżyseria: Niels Grabøl i Ulrik Crone
Zdjęcia: Fedor Lyass
Łajkę zagrał Marti
Rok: 2007
Więcej (pdf):
Wersja Moan z teledysku pochodzi z podwójnego wydawnictwa "The Trentemoller Chronicles", a pierwowzór znajduje się na albumie "The Last Resort" z 2006 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz