czwartek, 13 stycznia 2011

Oszibarack: Liquid Song (Marcin Karolewski)
Őszibarack - Liquid Song z albumu: "Plim Plum Plam" (2008)
Reżyseria: Marcin Karolewski
Team direction : Adam Tunikowski
3d : Jakub Wrzalik, Blazej Kowalski, Tomasz Dyrdula, Michal Tas Maciejewski Wojtek Tunikowski
Produkcja: Box Postproduction
Rok: 2010

Praca nad tą animacją trwała ponad pół roku. No i opłaciło się - efekt jest bardziej niż zadowalający (moim zdaniem). Fajny design postaci i dobrze opowiedziana historia. Dodatkowo to, co lubię najbardziej, czyli tona projektów, szkiców i storyboardów zamieszczona w specjalnej galerii oraz osobna witryna, na której klip wraz z dodatkami można obejrzeć. Do tego making of, a raczej porównanie wstępnych szkiców z końcową wersją:linki:
Őszibarack strona MySpace
Box Postproduction
Dokument o teledysku

7 komentarzy:

 1. Świetne!!!
  najlepszy moment 2:28- do końca
  Właścicielka pasa wygląda dokładnie jak modelka krakowskiego ASP
  5 gwiazdek dla teledysku i za to że go tu umieściłeś, bo pewnie inaczej bym go nie zobaczyła

  OdpowiedzUsuń
 2. :D
  i pomyśleć, ze post od tygodnia leżał w roboczych...

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne! ładnie oddany klimat monster movie (chyba pierwszy raz zrobiono Wielkiego Potwora, który pustoszy miasto w Polsce - ładnie i ironicznie), nienachalny hołd dla Alicji w krainie czarów, zresztą mocno czuję ducha Alicji Burtona. Może jednak mam wątpliwości do samej techniki - ten pomysł na 3D chyba zbędny - klip właśnie broni się ładnymi postaciami i czytelną, dobrze opowiedzianą historią

  OdpowiedzUsuń
 4. A o Alicji to nie pomyślałem... przyznam, że mnie klip zaczął się podobać od momentu transformacji na superbohaterów, a co do techniki, to właściwie się zgadzam ale rozumiem, że chlopaki poszaleć chcieli. No i te dodatki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Krzysiek Stepien23 stycznia 2011 14:47

  Tunikowski to nazwisko, które pojawia się zawsze przy okładkach L.U.Ca. Dzięki wielkie za post. Nie wiedziałem ze w animacji tez robi rzeczy. Teledysk myślę ze na światowym poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie! wszystko (czyli google) wskazuje, że to ten sam pan:) Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi. Zresztą nazwisko to dość popularne jest, np. Wrocławską Grupę 13 współtworzy m. in. Łukasz Tunikowski... Jakaś rodzina?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bracia Tunik :)

  OdpowiedzUsuń