sobota, 6 listopada 2010

Kolejny teledysk Röyksopp zostanie wyłoniony w konkursie

właśnie rozpoczynającym się na portalu Genero.tv, na którym często organizowane są tego typu rywalizacje (np. na klip dla Band Of Skulls, Moby'ego, Booka Shade czy wielu innych wykonawców).
Prace zgłaszać można do 17 stycznia 2011 roku. Z 27 klipów, które zbiorą najwięcej głosów od użytkowników portalu, zespół wyłoni 21 stycznia zwycięzcę i wyróżni osiem kolejnych prac. Łączna pula nagród wyniesie 11 000 dolarów (3 000 - miejsce pierwsze i po tysiącu dla kolejnych szczęśliwców). Wideoklip ma ilustrować dowolny, wybrany utwór z ostatniego albumu Röyksopp pt "Senior". Więcej szczegółów i informacji na tej stronie. A w roli urozmaicenia nudnej notki oficjalny klip do utworu Drugs zrealizowany w Detroit:


Royksopp - The Drug, z albumu "Senior" (2010)
Reżyseria: That Go (Noel Paul i Stefan Moore)
Zdjęcia: Michael Ragen
Występują: Amanda Bauer, Jessie Vanatta i Jenna Lammert
Produkcja: Rokkit

Rodzimi artyści również wykorzystują potencjał swoich kreatywnych fanów: do 18 listopada br. trwa pierwszy etap konkursu na teledysk dla Abradaba, organizowanego przez wytwórnię I-M-T. Na początek wystarczy zgłosić 30 sek. propozycję klipu. Trójkę zwycięzców drugiego (ostatniego) etapu powinniśmy poznać 13 grudnia, kwota przeznaczona na nagrody to 3 tys zł, więc na każdego z wyróżnionych przypadnie po 1 tys.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz