poniedziałek, 19 kwietnia 2010

Moby wybrał zwycięski teledysk do "Wait For Me"

Kolejny konkurs na wideoklip dla znanego artysty dzisiaj oficjalnie został zakończony na portalu Genero TV. Do rywalizacji zgłoszono prawie 500 klipów, z których w drugim etapie wytypowano 6. Poniżej wybrany przez Moby'ego zwycięski teledysk, który od dziś jest oficjalnym obrazem do utworu "Wait For Me":Reżyseria i scenariusz: Nimrod Shapira
Producent: Ofir Goldman
Zdjęcia: Amnon Haas
Edycja: Julian D. Feder
Oświetlenie: Udi Elenberg
Make-up: Inbal Rutenberg

Wideo pochodzącej z Izraela reżyserki jest swoistym hołdem dla niemal wszystkich poprzednich wideoklipów Moby'ego. Przyznać muszę, że była to jedna z pogodniejszych prac zgłoszonych do konkursu, dobrze zrobiona ale jak zanotowałem po pierwszym obejrzeniu: z muzyką nie bardzo styka.

Dwa wyróżnione teledyski:
Najpierw animacja pochodzącego z Australii Maik'a Hempel'a, której bohater, żyjący w 16bitowej grze platformówce (rodem z Pegazusa) przeżywa najgorszy dzień swojego życia. Dla wielu był to murowany zwycięzca, ponieważ klimatem bardzo przypomina niektóre wideoklipy Moby'ego. Faktem jest, że wykonaniem wyróżniał się spośród pozostałych:

Zobacz na GeneroTV --> TU
Strona twórcy:Maik Hempel

Kolejny wyróżniony to Martin Winther z Danii, który wyreżyserował i edytował w czerni i bieli historię dwojga młodych ludzi, którzy postanawiają popełnić wspólnie samobójstwo.
Reżyseria i edycja: Martin Winther
Zobacz na GeneroTV --> TU

Inne zgłoszone na konkurs wideoklipy można podziwiać TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz