wtorek, 20 lipca 2010

Zach Hill "The Sacto Smile" (reż. Sean Stout & Zach Hill)

Rebeliancki teledysk. Brutalny. Bunt, gniew, wściekłość, egoizm i przeróżne akty wandalizmu. Bohaterkę opowieści rozsadza negatywna energia, o czym przekonują się wszyscy i wszystko co tylko znajdzie się na jej drodze. Zdecydowanie aspołeczna postawa i zachowanie. Jednak dobrze się to ogląda, a sam dwu-minutowy film doskonale podkreśla charakter muzyki.


Zach Hill Feat. No Age "The Sancto Smile"
reżyseria: Sean Stout & Zach Hill
produkcja: Terroreyes.tv
Premiera: lipiec 2010
YouTube link

Teledysk do utworu "The Sacto Smile" promuje drugi solowy album perkusisty-samouka Zacha Hill'a pod tytułem "Face Tat", który został już ukończony a jego premierę zaplanowano na 19-ty dzień października. Poprzednia płyta artysty, "Astrological Straits" wydana została w 2008 roku. Hill udzielał się wcześniej w rockowej formacji o nazwie Hella oraz współpracował z kilkunastoma innymi zespołami i wieloma artystami m. in. z Omarem Rodriguezem-Lopezem z Mars Volty czy Mikem Pattonem. To co Zachary wyprawia jeśli chodzi o ekspresję i technikę gry (np TU i TU) sprawia, że ogromnie cieszy mnie przypadkowe odkrycie jego twórczości (a raczej jej fragmentów dostępnych w internecie).
A wracając do wideoklipu. Wprawdzie nie została w nim wprost ukazana przyczyna tak wybuchowej reakcji, więc można przypuszczać, że widzimy proces wyładowywania olbrzymich pokładów energii, które są ubocznym skutkiem odsłuchania płyty Hilla. Gdyby tak miało być to materiał ten nie wymagałby żadnej dodatkowej reklamy, przynajmniej jeśli o mnie chodzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz